تعمیر یخچال با پشتیبانی تمامی برندها به همراه گارانتی

تعمیر یخچال

تعمیر انواع یخچال فریزر ، انواع ساید و شارژ گاز یخچال تخصص تهران تعمیرکار است

همین حالا تماس بگیرید : ۰۹۱۹۷۹۳۷۴۰۷

تعمیرات تخصصی یخچال

تعمیرات تخصصی یخچال

تهران تعمیرکار با انواع تعمیرات تخصصی یخچال و یخچال فریزر و ساید درخدمت مشتریان عزیر می باشد.

این خدمات شامل تعمیرات انواع برد ها ، انواع موتورها ، تعوض موتور ، تعویض نوار دور درب ، شارژ گاز و تمام تعمیرات تخصصی برای تمامی برندها و مارک ها ( اسنوا، امرسان، الکترو استیل ، هیمالیا ، اورست ، جنرال ، پاکشوما ، سینجر ، ارج ، پارس ، اطلس ، دونار ، صنام ، آبسال ، فیلور ، نیکسان ، ایست کول ، گلسان ، آیسان ، جنرال استیل ، سینور ، بوران ، ایران شرق ، یخ ساران ، آزمایش ، فروزان و برندهای خارجی شامل : ادمیرال ، فریجیدر ، وست پوینت ، وست فراست ، ویرپول ، ماژیک شف ، وستینگهاوس ، کنکور ، بوش ، کنوود ، بکو ، بلومبرگ ، هایسنس ، گرونیه و ارچلیک ، باکنشت ، اندزیت ، زیمنس و ساید های درب فرانسوی و ساید های هوشمند و …) می باشد.

تهران تعمیرکار باسابقه در نصب و تعمیرات یخچال ساید جنرال الکتریک و بوش و... و فریزر با گارانتی درخدمت شماست.

نکاتی که بهتر است برای نگهداری یخچال خود بدانید:

تمیز نمودن یخچال فریزر:

بهترین راه جدا کردن سیم برق دستگاه را از پریز است و مواد را تخلیه نمایید و در جای تمیز می‌توان از موادی که قدرت پاک کنندگی خیلی کمی دارند یا از بی کربنات سودا یا سرکه سفید در دسترس است استفاده نمایید و به هیچ وجه از مواد قوی مانند وایتکس و سفید کننده ها استفاده نکنید زیرا یخچال محل نگهداری مواد غذایی می باشد.

درست کردن اسپری تمیز کننده یخچال فریزر:

برای این منظور می‌توانید ظرف شیشه شوی خالی را تمیز نموده و مقداری سرکه سفید را داخل آن بریزید و به روی سطوح یخچال اسپری کنید و بعد با دستمال تماماً داخل یخچال خشک کنید.

روش آب کردن برفک های داخل فریزر:

ابتدا مقداری آب گرم را داخل ظرف گذاشته و در فریزر قرار دهید و درب فریزر را ببندید پس از مدتی تمام برفک ها آب می شود، تکرار می‌کنم باید خاموش باشد.

به هیچ عنوان با هیچ وسیله ای از کندن یخ و برفک فریزر اقدام نکنید این کار باعث سوراخ شدن اواپراتور یا قسمتهای آلومینیومی می‌شود که باعث تخلیه شدن گازهای داخل یخچال می‌گردد.

سرویس کردن نوارهای دور در با مقداری شوینده تمام نوارهای دور در را از جمله محل اتصال درب در زمان بسته شدن را کاملا بشویید مقداری آب در کتری بجوشانید و آرام روی نوارهای دور درب بریزید پس از چند دقیقه نوار دور درب را آرام به سمت خودتان بکشید تا کمی حالت فنریت خودش را به دست آورد حالا با دستمال خشک آرام تمام نوارهای دور درب را خشک کنید و بعد یخچال را طوری نصب کنید که کمی به حالت ایستاده رو به عقب باشد طوری که وقتی در را رها میکنید رو به یخچال حرکت کند این کار به شدن و جفت شدن درب کمک می کند.

تمیز کردن کندانسور در پشت یخچال قسمتی فلزی وجود دارد از بالا تا پایین یخچال ادامه دارد به مرور زمان این قسمت به علت این که جهت گردش گاز گرم می باشد و مدت زمانی گرد و غبار گرفته و باعث می‌شود گاز مبرد گرم بماند با تمیز کردن این قسمت جهت نگهداری بهتر یخچال فریزر کمک شایانی به سرد نمودن گاز مبرد می‌نماید با یک‏ فرچه از بالا به پایین بر روی سطح مورد نظر بکشید و با دستمال نیمه مرطوب گرد و غبار را پاک کنید تمیز کردن مسیر درین یا لوله آب معمولا پس از گرفتگی آب قسمت اواپراتور یا تیریزون ضمن تخلیه نشدن از قسمت جا میوه ای یا درب یخچال شروع به ریختن میکند.

راه حل وقتی در را باز میکنید روبروی شما یک ناب دانی در انتهای داخل یخچال می باشد با کمی دقت مسیر آب را دنبال کنید به خروجی کوچکی می‌رسید که با یک میله کوچک و نازک همراه با مقداری آب جوش و نمک ریخته و اقدام به باز نمودن مسیر کنید آب موجود به روی ظرف ها که روی موتور می باشد می ریزد و با گرمای موتور بخار می شود.

تراز نمودن دستگاه:

اگر تراز در دسترس ندارید از یک لیوان نیمه پر شده از آب استفاده کنید لیوان را بر روی یخچال بگذارید توجه کنید که دستگاه تراز لق لق کردن جلوگیری کنید

حتما توجه داشته باشید:

بیشتر دستگاه ها از قسمت درب ضعیف میباشد از گذاشتن وسایل سنگین در داخل درب یخچال خودداری کنید منظور از بطری شیشه ای آب یا سایر مواد مایع سنگین از حد ظرفیت می باشد با سرویس های به موقع و تمیز نمودن محیط یخچال از هزینه های اضافی آن جلوگیری کنید

از گذاشتن مواد غذای گرم در داخل یخچال جلوگیری کنید زیرا باعث برفک زدگی در یخچال می شود.

گرمای مواد غذایی باعث چرب شدن محیط و گرفتگی لوله‌های درین می‌شود.

در مواردی که اطلاعات کافی از تعمیر یخچال فریزر ندارید هرگز اقدام به تعمیر نکنید چون این کار باعث خسارت‌های بیشتر می‌شود.

با تماس با یکی از شماره های تهران تعمیرکار سریعاً تکنسین مربوط به محل اعزام می شود.

خدمات ما شامل تمامی مناطق تهران از غرب به شرق و شمال به جنوب می باشد.

برترین متخصصان تعمیرات انواع یخچال را از سرتاسر تهران گرد هم آورده ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه بدهیم و امیدواریم در این زمینه سربلند شویم.

تعمیر یخچال


 

مراحل تعمیرات

تماس با تهران تعمیرکار

تماس از طریق سایت ، اینستاگرام ، پر کردن فرم درخواست تکنسین و شماره تلفن های شرکت جهت اعلام خرابی دستگاه

۱
اعزام تکنسین

اعزام تکنسین های مجرب جهت تعمیر دستگاه مورد نظر

۲
تعمیر دستگاه

حضور تعمیرکار در محل و عیب یابی دستگاه ، در صورت تعمیر فوری دستگاه تعمیر شده و تحویل داده میشود و در صورت نیاز داشتن به قطعه جدید درخواست قطعه و مراجعه مجدد جهت تعمیر نهایی دستگاه می باشد.

۳