تعمیر کولرگازی

تعمیر کولرگازی

تعمیر کولرگازی

نصب کولر گازی اسپیلت

بهترین جا برای نصب کولر کوتاه ترین مسیر به کندانسور می باشد باید توجه داشت که پنل داخلی در منزل رو به روی درب و پنجره نصب نشود تا باز و بسته کردن درها هوای خنک خارج نشود یک نصب خوب بسیاری از هزینه ‌های شما را کم می‌کند.

تکنسین های تهران تعمیرکار همیشه و در همه جا در خدمت شما مشتریان عزیز هستند. با تماس با ما از بهترین روش نصب و تعمیر و نگهداری از کولر های گازی و اسپیلت های خود برخوردار شوید تکنسین های تهران تعمیرکار همیشه و در همه جا در خدمت شما مشتریان عزیز هستند.

کندانسور

شستشوی کندانسور حتما باید این کار را به درستی انجام شود تا در مصرف برق و فشار از موتور کاسته شود ،با شستشوی کندانسور تمامی ذرات گرد و غبار از روی بدنه کندانسور پاک و باعث پاکسازی و رسیدن به هوای تازه به لوله های کندانسور می شود در نتیجه گاز سریع و خنک می شود و سرمای بهتری را خواهید داشت.

لوله کشی

در لوله کشی حتما باید اورداراپ رعایت شود تا از فشار بی مورد به موتور جلوگیری شود در موقع لوله کشی حتما از فنر داخل و فنر خارجی استفاده کرد خم های لوله به درستی انجام بشود ،عایق روی لوله ها حتما استاندارد و با پوشش مناسب نوار پرایمر پوشیده شود یک نصب خوب و درست باعث جلو گیری از هزینه های بعد از آن خواهد شد.

نکته ۱

طول لوله کشی و فاصله کندانسور از پنل داخلی نباید از ۱۵ متر تجاوز کند هر ۵ متر لوله باید اور تراپ رعایت شود.

نکته ۲

سرویس کولر گازی را جدی بگیرید زیرا کولر گازی برخلاف کولر آبی رطوبت ندارد و به سرعت محیط را خنک می کند به همین دلیل استقبال بیشتری دارد این وسیله مثل ماشین آلات دیگر احتیاج به تعمیر و نگهداری دارد باید بدانید با سرویس به موقع و جلوگیری از کثیف شدن کندانسور ، اواپراتور استحکاک موتور کمتر می‌شود و در نتیجه مصرف برق کمتری خواهید داشت با تماس با تهران تعمیرکار به طور رایگان گاز دستگاه شما چک می‌شود و بابت همان مقدار گاز مورد نیاز دستگاه کولر گازی تان هزینه پرداخت می‌نماید.

مثال دستگاه شما ۲٫۵ کیلو گاز می برد و دستگاه شما ۱.۵ کیلو گاز را دارد و فقط به ازای مقدار گازی دستگاه نیاز دارد شما فقط هزینه آن مقدار گاز لازم دستگاه را پرداخت می کنید.

کولر گازی در فصل گرما به تعبیری مانند اکسیژن ساز عمل می کند زیرا آنقدر هوا گرم می شود که نفس کشیدن گاهی اوقات سخت خواهد شد به خاطر فرا رسیدن فصل گرما شارژ گاز کولر گازی کامل و شستشوی کندانسور به صورت رایگان انجام می ‌شود برای نصب سرویس کولر گازی تان با تهران تعمیرکار در تماس باشید.

برترین متخصصان تعمیرات کولر گازی را از سرتاسر تهران گرد هم آورده ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه بدهیم و امیدواریم در این زمینه سربلند شویم.

کلمات کلیدی سئو سایت : تعمیر کولرگازی , تعمیر کولر گازی , تعمیر کولر گازی اجنرال , تعمیرات کولر گازی , آموزش تعمیر کولر گازی , شارژ گاز کولر گازی , تعمیر کولر گازی ال جی , تعمیرکار کولر گازی در تهران , هزینه سرویس کولر گازی , تعمیرکار کولر گازی , مشکلات کولر گازی جنرال

تعمیر کولرگازی تهران تعمیرکار با سابقه در نصب و تعمیرات کولر گازی و شارژ گاز کولر گازی تعمیرات تخصصی اسپیلت در تمام برندها با گارانتی درخدمت شما هستیم.